Hakkımızda 2018-04-22T12:18:31+00:00

Biz Kimiz

2011 yılında Üsküdar’da başlayan başarı hikayemiz müşteri memnuniyeti, güvenilirlik ve güler yüzlü personel ilkeleriyle müşteri devamlılığını sağlayarak sağlam adımlarla büyümüş farklı faaliyet kollarını da bünyesine katarak Üsküdar’da akla gelen ilk firmalardan biri olmayı başarmıştır.

.   Samsung, İphone, LG, General Mobile, Sony, Huawei, Nokia, Casper gibi markalara teknik servis hizmeti sunan Power iletişim hızlı, kaliteli ve güvenilir tamir ve onarım yaparak %100 müşteri memnuniyetini benimsemiştir.

Türkcell, Türk Telekom, Vodafone, Faturamatik, Best Kart bayisi olan Power İletişim Sıfır ve 2. el telefon alım satımı, geniş aksesuar çeşitleri ile Üsküdar’da bulunan mağazamızda güler yüzlü,dürüst ve müşteri odaklı personelleriyle hizmet etmeye devam etmektedir.

Power İletişim; yüksek düzeyde kalite, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetini ilk önceliği haline getirmiştir ve bu bağlamda gereken tüm yatırım ve bilgi birikimlerine haiz olmuştur.

Tüm faaliyetlerimizde en önemli kaynak olarak çalışanlarını gören Power İletişim teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek konusunda uzman personelleriyle sürekli gelişen bu sektörde üstün hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam etmektedir..

VİZYON
Sektörün getirdiği tüm yenilikleri takip ederek, kalite ve yenilikçilik ile bilinirliliğimizi üst seviyeye taşıyarak, sektörde daha geniş alanlarda hizmet vermek.

MİSYON
Power iletişim olarak;
Benimsemiş olduğu güvenililik ile müşteri memnuniyeti ilkesini en üst seviyede tutarak; iletişim sektörüyle ilgili tüm ihtiyaçları, yenilikçi ve yenilenmiş ekipmanlar ile kaliteli, ihtiyaca uygun çözümler sunmak.